poniedziałek, 27 maja 2024
poniedziałek, 27 maja 2024

O FIRMIE

Agencja detektywistyczna Nemezis powstała w 2004 roku i posiada wszystkie uprawnienia wymagane w świadczeniu usług detektywistycznych.

Prowadzimy biuro detektywistyczne w Warszawie w oparciu o obowiązującą Ustawę o usługach detektywistycznych, a także na podstawie licencji nr 0000537,  posiadamy wpis do Rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej w zakresie wykonywanej działalności detektywistycznej.

Prowadząc usługi detektywistyczne przywiązujemy szczególną uwagę na ciągły rozwój i podnoszenie standardu naszej pracy. Podjęliśmy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin i specjalności, z renomowanymi kancelariami adwokackimi, psychologami, ekspertami ds. informatyki śledczej czy kryminologii.

Praca prywatnego detektywa dotyczy wrażliwych sfer naszego życia. Prywatny detektyw gromadzi na zlecenie Klienta informacje dotyczące biznesu, partnera gospodarczego, rodziny czy życia prywatnego. Deregulacja profesji detektywa nastąpiła w styczniu 2014r. „Uwolnienie” zawodu prywatnego  detektywa i zniesienie przy tym egzaminu państwowego na licencję detektywa miało przynieść konkurencyjność cenową a w istocie przyniosło pogorszenie jakości usług detektywistycznych. Skala nieuczciwości dramatycznie wzrosła a usługi detektywistyczne dla Klienta stały się często ryzykowne. Dlatego postanowiliśmy udostępnić na naszej stronie kilka porad czym kierować się przy wyborze prywatnego detektywa, jak wybrać dobrego detektywa oraz jak się bronić przed niekompetencją czy nielegalnym działaniem nieuczciwego detektywa.